יום שישי, 11 באפריל 2014

האם ג'ניפר לורנס תקבל סדרת סרטי ספין-אוף של X-Man משל עצמה?

בימים האחרונים רצות שמועות על כך ששוקלים לתת לדמות של ג'ניפר לורנס בסדרת "אקסמן", מיסטיק, סרט משלה שיהווה ספין-אוף לסדרת הסרטים המרכזית. המפיקים של הסרט רמזו שהם מאוד מעוניינים בסרט כזה, אבל לפי דעתנו דבר כזה אולי בכלל לא יקרה!
יחד עם התפקיד המוגדל שקיבלה משנת הצורה מיסטיק בסרט החדש בסאגה, 'X-Man: Days of Future Past', דונר אומרת שתהיה מעוניינת לתת לדמות הזו לסרט משלה. המפיק/כותב סימון קינברג (X-Man: First Class) אומר שהוא אוהב את הרעיון לעשות ספין-אוף גם לגמביט וגם למיסטיק. קינברג מודה, "אני אוהב את מה שג'ן לורנס הפכה אותה, ואני מרגיש שמפני ש[מיסטיק] נמצאת בתוך קבוצה כל כך גדולה, יש כל כך הרבה הזדמנויות בלתת לה להתקדם לבד."
 ג'ניפר נמצאה עמוק בתוך הסדרות של אקסמן ומשחקי הרעב כבר מהרגע הראשון שעלתה על "המפה ההוליוודית", וקול קטן לוחש לנו שאולי היא תרצה יותר להיפטר כבר מהסדרות האלה כדי שתוכל לחקור ולהתנסות בתפקידים אחרים ופרוייקטים אחרים, מכיוון ששתי הסדרות האלה פחות או יותר דומות (מדע בידיוני). זה לא שהיא לא אוהבת את העבודה שהיא עשתה בשתיהן ולא מודה על כך, פשוט שבתור השחקנית הכי מבוקשת בהוליווד כרגע, אנחנו רק יכולים לתאר לעצמנו לכמה תפקידים גדולים היא בוודאי סרבה, רק מפני שהייתה מחוייבת קודם כל לשתי הסאגות האלה. לכן אנחנו רק יכולים להיות בטוחים שהיא ללא ספק תרצה להסכים לאותם התפקידים החדשים והשונים, שהיא נאלצה לסרב להם בעבר.

המלצה שלנו? אל תבנו על ג'ניפר לורנס מובילה סרט-בת של אקסמן בתור מיסטיק. אבל מה שכן, במידה ואנחנו טועים בהשערותינו ודבר כזה אכן יקרה, לא נהיה עצובים, אפילו לא קצת! זה יוכל להיות סרט אדיר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה