יום שלישי, 6 באוקטובר 2015

10 עובדות שלא ידעתם על הספר החדש בסדרת דמדומים 'Life and Death'לכבוד היציאה של הספר החדש בסדרת דמדומים, "Life and Death - Twilight Reimagined" - ואם אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים לחצו כאןקבלו מאיתנו 10 עובדות שלא ידעתם על הספר החדש והעתיד של סדרת דמדומים:1. אתם יכולים לקרוא את הספר כבר עכשיו! הוא ניתן להזמנה בקינדל ובאמזון בתוך המהדורה המיוחדת של ׳דמדומים׳ שיצא לכבוד יום הולדתו ה-10 של הספר. קישור לקנייה: http://goo.gl/dUSsd7

2. ׳חיים או מוות׳ לא רק מחליף בין המינים של אדוארד ובלה (ביופורט ואידית), אלא גם במינים של כל אחת מהדמויות בספר המקורי כולל מזכירת בית הספר.

3. לסטפני מאייר אין שום תוכניות כרגע לכתוב המשך לסיפור של רנסמי וג׳ייקוב או לסיפור של ליה, אבל הבטיחה שבסופו של דבר היא תחשוף מה עלה בגורלם (הטוב, ברור) גם אם זה יקרה על ערש הדווי שלה(!).

4. סטפני אמרה שאם הייתה ממשיכה לכתוב את הסדרה, רנסמיי הייתה הופכת להיות הדמות הראשית.

5. כרגע אין שום תוכניות לעשות סרטי המשך לסדרה, גם לא סביב דמות אחרת.

6. סטפני מאייר התארחה הבוקר בתוכנית ״Good Morning America״, שם היא דיברה על הספר החדש. אתם יכולים לצפות בראיון לפניכם: 7. ב״חיים ומוות״ לא משתנים רק המינים, השמות וההגיות: העלילה אמנם מבוססת על המקור, אבל היא לא חוזרת על עצמה מילה-במילה.

8. סטפני כבר קבעה עשרות מפגשי מעריצים כדי לחתום על הספר. הקנאה.

9. בינתיים אין כוונות לשנות את בלה ואדוארד לביופורט ואידית גם בשאר הספרים בסדרה.

10. סטפני החליטה על שינוי המינים של הדמויות כדי להדגיש את עמדתה שבלה היא לא ״עלמה במצוקה״ כמו שהביקורות על הספר טענו. סטפני מתעקשת שהדמות היא ״אדם במצוקה״, או כמו שמאייר מתארת אותה, ״בן אדם נורמלי שמוקף מכל עבר באנשים שהם בעצם גיבורי-על ורשעי-על.״

מה דעתכם על הרעיון של הספר החדש?

2 comments:

  1. אני חושבת שזה רעיון נחמד למרות שאי אפשר להחליף את בלה ואדוארד

    השבמחק
  2. אני חושבת שזה רעיון נחמד למרות שאי אפשר להחליף את בלה ואדוארד

    השבמחק