יום שישי, 24 באוקטובר 2014

סרט חדש לאנסל אלגורט: “Men, Women, & Children”


לאנסל אלגורט יצא בתחילת החודש - או אם לדייק, ב1 באוקטובר 2014 - סרט חדש שנקרא "Men, Women & Children" (בתרגום חופשי: "גברים, נשים וילדים").

לצערנו, הסרט לא יוצא כרגע בישראל, אבל יכול מאוד להיות שיביאו אותו לארץ באיחור (אנחנו רק יכולים לקוות).

בכל מקרה, על מנת שתוכלו להתרשם מהסרט המאוד-רעיוני הזה של אנסל, וגם כדי לעשות לכם חשק לצפות בו, הכנו לכם סיקור קצר על הפרוייקט החדש הזה שלו שכולל את כל מה שאתם צריכים לדעת על הסרט לפני שאתם צופים בו (כי בכל זאת, אנסל.).

התקציר:
"הסרט עוקב אחר סיפורם של חבורת תלמידי תיכון והוריהם אשר מנסים לנווט דרך הדרכים הרבות שיצרו חיי האינטרנט שלהם, אשר שינה את מערכות היחסים שלהם, התקשורת שלהם, הדימוי העצמי שלהם וחיי האהבה שלהם. 
הסרט מנסה להצביע על כל הנושאים החברתיים שיכולים האנשים האלה, ועוד רבים אחרים, להתעסק בהם באינטרנט, כמו משחקי וידאו, אנורקסיה, בגידה, חיפוש אחר תהילה ומהירות ההתפשטות של חומר בלתי חוקי ברשת. דרך כל אחת מהדמויות וכל אחת ממערכות היחסים שלה שנעמדות למבחן במהלך הסרט, אנחנו מגלים את מספר הדרכים שאנשים בוחרים לעצמם - יש כאלה טגדיים ויש כאלה המלאי תקווה - כך שנהיה מאוד ברור לצופים שאף אחד לא יכול לברוח מהשינוי החברתי הגדול הזה שהגיע דרך הטלפונים שלנו, הטאבלטים שלנו או המחשב שלנו." -מתוך IMDb.


הטריילר:


וגם כמה תמונות סטיל:


אין ספק שהרעיון שעומד מאחורי הסרט, שמעביר גם את המסר, דיי ברור. האינטרנט בהחלט משפיע על חיי היומיום של כולנו.

אז: מה דעתכם על הסרט שבחר אנסל להשתתף בו? הולכים לצפות בו?

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה