יום שבת, 30 במרץ 2013

סאם קלפלין, ליאם המסוורת' ואלדן ארנרייך בין 25 השחקנים "הפריצות" שחייבים להכיר

סאם קלפלין (פיניק, "התלקחות"), ליאם המסוורת' (גייל, "משחקי הרעב") ואלדן ארנרייך (איתן, "יצורים יפהפיים") שלושתם נכנסנו לרשימת '25 השחקנים שפרצו דרך בהוליווד שחייבים להכיר' עפ"י Complex - ואנחנו ללא ספק מסכימים!

הנה מה שהיה לאתר לכתוב על כל אחד מהם:

 סאם קלפלין
תפקיד שיש להכיר: פיניק אודייר ב"משחקי הרעב: התלקחות" (2013)
עדיין אינו מוכר, למרות שהופיע בסרטים גדולים דיים כמו שודדי הקריביים, קלפלין הוא הבחור שמביא את הספרים האהובים עליכם לחיים. נהניתם מהאגדה של האחים גרים, "שלגיה ושבעת הגמדים"? טוב, קלפלין הוא הנסיך ב"שלגיה והצייד". מטורפים על "משחקי הרעב"? אם כן, תרגישו חופשי להתחרפן מהעובדה שהוא עומד להופיע בתור בעל הברית החדש של קטניס, בסרט השני בטרילוגיה, "התלקחות". כאילו שלא היה לנו מספיק קשה לבחור בין טים פיטה לטים גייל.

 ליאם המסוורת'
תפקיד שיש להכיר: גייל הות'ורן ב"משחקי הרעב: התלקחות" (2013)
ב2013, הופעותו של השחקן האוסטרלי ליאם המסוורת' צפוייה להגיע לרמת התהילה וההצלחה שכבר הושגה ע"י אחיו הגדול, כריס (29), שהעולם מכיר מ"ת'ור", "הנוקמים" ו"שלגיה והצייד". התפקיד של ליאם בתור גייל הות'ורן, אחד ממחזריה של קטניס אוורדין (ג'ניפר לורנס) ב"משחקי הרעב", מתרחב בסרט ההמשך של הסדרה, "התלקחות", שצריך לצאת לקולנועים בנובמבר הקרוב.
בנוסף יש גם את "פארנויה". בדרמת הפשע הזו, הוא מככב לצד דוויין "דה רוק" ג'ונסון. עם העבודה שלו לא תגרום לו לשם גדול בהוליווד, הוא גם מתחתן עם מיילי סיירוס. בטח שמעתם עליה.

אלדן ארנרייך
תפקיד שיש להכיר: איתן וויט ב"יצורים יפהפיים" (2013)
כמה שחקנים כבר יכולים להגיד שהם התגלו ע"י שפילברג? ארנרייך יכול, וזה קרה בבת מצווה, שם הבמאי המפורסם התרשם ממנו בקטע קומדיה קצר. האמת, הוא כבר אחד המועדפים גם של במאי מפורסם אחר: פרנסיס פורד קופולה, אחרי שהוא הופיע בסרט שלו, "טטרו".
שני במאים מפורסמים ואתם עדיין לא יודעים למה ארנרייך עומד להיות הדבר הגדול הבא? אוקיי, אנחנו נפנק אתכם. בן ה-23 מופיע בעיבוד לנובלה לצעירים, "יצורים יפהפיים", שאמנם לא רכשה קהל גדול, אבל כן יצרה קהילת מעריצים בשביל השחקן הראשי הצעיר. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה